Portal prawa-ucznia.pl
aktulanościsłowniczek pojęćtemat na interwencjęprawo powszechnetelefony i adresydo pobraniakontaktprawo wew. szkoły

Rząd stawia na rozwój przedszkoli niepublicznych.

Kancelaria PremieraDzięki rządowej dotacji dla samorządów zmaleją opłaty za przedszkola i będzie więcej miejsc dla dzieci w placówkach. Resort edukacji planuje do 2015 roku objąć wychowaniem przedszkolnym 90% dzieci w wieku 3-5 lat (obecnie jest to 72%). Więcej szczegółów na naszej infografice. 

DUŻA INFOGRAFIKA W PDF:http://bit.ly/tanie_dostepne_przedszkole

prawa-ucznia.pl: Cieszy fakt, że rząd widzi w placówkach niepublicznych coś więcej niż zagrożenie dla status quo systemu edukacji. Martwi mnie jednak czy władze państwa zamierzają ukrucić szalejacą korupcję w samorządach, bo bez tego nawet okragłe sumki niewiele dadzą. 

KO

 


redaktor Krzysztof Olędzki

Witam na stronie portalu
prawa-ucznia.pl.


Jeśli tu trafiłeś, to prawdopodobnie ze względu na kłopoty w szkole. Zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc, ale pierwszymi osobami, jakie mogą Ci pomóc są Twoi rodzice. Jeśli chodzisz do publicznej (państwowej) szkoły, masz do czynienia z wieloma niepokojącymi zachowaniami. Powinieneś wiedzieć, że te sytuacje i zachowania nauczycieli w publicznych szkołach bardzo często są niewłaściwe i nienormalne. Na świecie, poza szkołą jest wielu ludzi, którzy inaczej postępują, szanują innych, są uczciwi, lojalni, brzydzą się przemocą, przymusem, kłamstwem donosicielstwem. Cenią sobie odwagę i honor. To z nich i ze swoich rodziców powinieneś brać przykład, a nie z swoich nauczycieli.

Krzysztof Olędzki

o redakcjilinkigaleria