Portal prawa-ucznia.pl
aktulanościsłowniczek pojęćtemat na interwencjęprawo powszechnetelefony i adresydo pobraniakontaktprawo wew. szkoły

Nauczyciel pedofil

Adam H. 

http://www.sfora.pl/Nauczyciel-z-Zielonej-Gory-zgwalcil-nawet-100-chlopcow-a48480

Jestem zdania, że trzeba zlikwidować publiczne szkoły, poradnie i sądy rodzinne. Nie mozna dlaej tolerować tej masy zwyrodnialców, którym wszystko wolno, których wszyscy się boją i policja, i kurator i sędziowie.

Jest dla mnie jasne, że o praktykach tego nauczyciela pedofila, wiedziało wiele osób z sądowo - nauczycielskiego półświadka. 

Dla bardzo wielu, dla niemal wszystkich nauczycieli i sędziów stosowanie przemocy, wykorzystywanie dzieci jest normą. Powszechnie to akceptują. Także w swoim środowisku. Cieszę się, że nie udało im się tym razem afery zamieść pod dywan. ... obym się nie mylił.

Krzysztof Olędzki

 

 


redaktor Krzysztof Olędzki

Witam na stronie portalu
prawa-ucznia.pl.


Jeśli tu trafiłeś, to prawdopodobnie ze względu na kłopoty w szkole. Zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc, ale pierwszymi osobami, jakie mogą Ci pomóc są Twoi rodzice. Jeśli chodzisz do publicznej (państwowej) szkoły, masz do czynienia z wieloma niepokojącymi zachowaniami. Powinieneś wiedzieć, że te sytuacje i zachowania nauczycieli w publicznych szkołach bardzo często są niewłaściwe i nienormalne. Na świecie, poza szkołą jest wielu ludzi, którzy inaczej postępują, szanują innych, są uczciwi, lojalni, brzydzą się przemocą, przymusem, kłamstwem donosicielstwem. Cenią sobie odwagę i honor. To z nich i ze swoich rodziców powinieneś brać przykład, a nie z swoich nauczycieli.

Krzysztof Olędzki

o redakcjilinkigaleria